Contact

Contact pagina

Heb je vragen over:

Jeugdatletiek atletiek@avdes.nl
Loopgroepen loopgroepen@avdes.nl
Startersgroep startersgroep@avdes.nl
Wandelgroep
Wedstrijden door DES georganiseerd wedstrijden@avdes.nl
Algemeen bestuurlijke zaken secretariaat@avdes.nl
Lidmaatschap ledenadministratie@avdes.nl
Website website@avdes.nl

Locatie Atletiekterrein en DES-Honk

Het atletiekterrein en DES-Honk bevinden zich aan de postelseweg 74, 5521 RC Eersel. De ingang is ongeveer 500 meter voorbij de ingang van het voetvalveld, tegenover de Hazelaar. Wij delen de ingang met de hockey club (HC Eersel) en de honkbal club (Meppers)

DES Secretariaat

Marja Geven secretariaat@avdes.nl

Bestuur

Voorzitter Vacature Tijdelijk gezamenlijk voorzitterschap
Secretaris Marja Geven secretariaat@avdes.nl
Penningmeester Mieke Ansems penningmeester@avdes.nl
Lid Tom Damen
Lid Joep Sterrenburg
Lid Thomas de Boer

Ledenadministratie

Marlies Rijckaert ledenadministratie@avdes.nl

Commissie Loopgroepen

Marie-Sophie Schamp loopgroepen@avdes.nl
Ingrid Jansen

Hoofdtrainers Loopgroepen

Toon Wouters
Kees Timmermans

Jeugdatletiek

Inge Sterrenburg atletiek@avdes.nl

Wandelen

Jo Houben
Ien van Tatenhove
Tom Damen

Wedstrijdcommissie

Twan van der Heijden wedstrijden@avdes.nl
Toon van de Ven
Gerrit Smits
Jeanne Intven
Annelies Visser
Jaap Kleijn

Vertrouwenspersoon

Marie-Sophie Schamp vertrouwenspersoon@avdes.nl

Kascontrole commissie

Harry Geven
Gert van Kooij
Henk Knapen

Kantinebeheer

Rini van Gompel

Onderhoud clubgebouw

Frans Meulenbroeks

Onderhoud materialen

Hans Franken
Ad van den Hout

Onderhoud website

Ad Kremers  website@avdes.nl

Ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer: 40236499