Contact

Contact pagina

Heb je vragen over:

Jeugdatletiek atletiek@avdes.nl
Loopgroepen loopgroepen@avdes.nl
Wandelgroep
Wedstrijden door DES georganiseerd wedstrijden@avdes.nl
Algemeen bestuurlijke zaken secretariaat@avdes.nl
Lidmaatschap ledenadministratie@avdes.nl
Website website@avdes.nl

Locatie Atletiekterrein en DES-Honk

Het atletiekterrein en DES-Honk bevinden zich aan de postelseweg 74, 5521 RC Eersel. De ingang is ongeveer 500 meter voorbij de ingang van het voetvalveld, tegenover de Hazelaar. Wij delen de ingang met de hockey club (HC Eersel) en de honkbal club (Meppers)

DES Secretariaat

Vacature secretariaat@avdes.nl

Bestuur

Voorzitter Willy Timmermans
Secretaris Vacature secretariaat@avdes.nl
Penningmeester Toos Adriaans penningmeester@avdes.nl
Lid Marijke Timmermans
Lid Angela Remie
Lid Marloes Menting

Ledenadministratie

Wietse Kox ledenadministratie@avdes.nl

Commissie Loopgroepen

Kees Wouters loopgroepen@avdes.nl
Marie-Sophie Mutsaers
Ingrid Jansen

Hoofdtrainers Loopgroepen

Toon Wouters
Kees Wouters
Kees Timmermans

Jeugdatletiek

atletiek@avdes.nl

Wandelen

Jo Houben
Ien van Tatenhove
Paul Zandveld

Wedstrijdcommissie

Kees Timmermans wedstrijden@avdes.nl
Jaap Kleijn
Twan van der Heijden

Vertrouwenspersoon

Marie-Sophie Mutsaers vertrouwenspersoon@avdes.nl

Kascontrole commissie

Jos van Caulil
Paul Zandveld
Toon Wouters

Kantinebeheer

Rini van Gompel

Onderhoud clubgebouw

Frans Meulenbroeks

Onderhoud materialen

Hans Franken
Ad van den Hout

Onderhoud website

Ad Kremers  website@avdes.nl

Ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer: 40236499